Eğitimler

-A +A


Eğitim kitapçığı (.pdf)

TÜBİTAK BİLGEM, ülke ihtiyaçlarını karşılamak üzere başarıyla gerçekleştirdiği projeleri ve ürünleriyle Türkiye’nin ufkunu genişleten, bu kapsamda da güven veren bir teknoloji merkezidir. BİLGEM, çalışma alanlarındaki başarılarıyla Türkiye sınırlarını aşan UEKAE (Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü), BTE (Bilişim Teknolojileri Enstitüsü) TBAE (Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü), SGE (Siber Güvenlik Enstitüsü), İLTAREN (İleri Teknoloji Araştırma Enstitüsü) YTE (Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü)’yi bünyesinde birleştirerek, dünya çapında teknolojiye yön veren bir mükemmeliyet merkezi olma hedefiyle, Türkiye’nin gurur kaynakları arasındaki hak ettiği yeri almıştır.

Temelleri 1968 yılına dayanan Merkezimiz bünyesinde Kriptoloji, Bilgi Güvenliği, e-imza Uygulamaları, Yazılım Test ve Kalite Değerlendirmeleri ve TEMPEST konularında, Kamu Kurumları ve Özel Sektör Kuruluşlarına eğitimler verilmektedir.

Bilgi çağında fark yaratmanın, ancak bilginin güvenliği ile mümkün olabileceğine olan inancımızla kurum ve kuruluşlarınızın eğitim ihtiyaçlarının karşılanması noktasında merkezimiz bünyesinde ve yerinde eğitimlerle sizi bir adım öne geçirmeye hazırız.

Genel Şartlar:

Eğitimler en az 5 kişi için verilebilmektedir. Siber Güvenlik Enstitüsü (SGE) Eğitimleri ise 1-12 adet katılımcıya verilebilmektedir.

Eğitimler, talebin TÜBİTAK BİLGEM’e ulaşmasını takiben 30 gün içinde karşılıklı mutabık kalınan bir tarihte verilecektir.

Alınmak istenen eğitime ilişkin resmi talep yazısı 0262 648 11 00 numaralı faks numarasına iletilmelidir. Söz konusu yazıda talep edilen eğitimin ismi, eğitim yeri ve kurumunuz/kuruluşunuz bünyesindeki ilgili kişisinin iletişim bilgileri yer almalıdır.

Yazının tarafımıza ulaşmasını müteakip eğitim sorumlumuz yazıda bildirdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden kurumunuz/kuruluşunuz ile iletişime geçecek ve eğitim tarihine karşılıklı mutabakat ile karar verilmesinin ardından eğitime ilişkin teklif mektubu tarafınıza iletilecektir. Teklif mektubunda belirtilen bedel, eğitim tarihinden en az 1 hafta önce TÜBİTAK BİLGEM’in belirtilen hesap numarasına yatırılarak, banka dekontu yine aynı faks numarasına iletilmelidir.

SGE Eğitimleri için eğitim tarihleri teklif kabul edildikten sonra karşılıklı mutabakatla belirlenir, eğitim bedeli de eğitimler sona erdikten sonra TÜBİTAK BİLGEM’in belirtilen hesap numarasına yatırılır.

Eğitimler kurumlara/firmalara verilmektedir. Bireysel eğitim başvuruları kabul edilmemektedir. 

Gebze yerleşkesinde verilen eğitimlerde öğle yemeği TÜBİTAK BİLGEM yemekhanesinde tarafımızca verilmektedir.

Ulaşım ve konaklama alıcıya aittir.

Eğitim sonrasında katılımcılara katılım sertifikası verilmektedir.

Banka hesap numarası:

T.C. Ziraat Bankası, Gebze şubesi, IBAN: TR 310001000164347551965006